Өзін-өзі тану бойынша республикалық олимпиада

Жаңалықтар / Өзін-өзі тану бойынша республикалық олимпиада

Өзін-өзі тану бойынша республикалық олимпиада

Ақпан айында "Өзін – өзі тану" республикалық олимпиадасының кезеңдері өтті: 20 ақпанда аудандар/қалалық кезеңдер, ал 26 ақпанда облыстық кезеңдер өтті.

Бұл олимпиада балалар мен жасөспірімдерге құндылық бағдарларын қалыптастыру, шығармашылық әлеуетті дамыту, шығармашылық қызметте өзін-өзі көрсетуге деген ұмтылысты, жеке қасиеттерін, азаматтық ұстанымын, өзін-өзі жетілдіруге және өзін-өзі тануға деген ұмтылысты көтермелеу арқылы адамгершілік-рухани білім беру мақсатында өткізіледі.

Олимпиаданың аудандық кезеңіне 3 мектептен 15 оқушы қатысты. Осы кезеңде 9-11 сынып оқушылары ұсынылған тақырыптар бойынша эссе жазып, бірнеше жағдайды шешуді ұсынды.

Олимпиаданың облыстық кезеңіне қатысуға 6 оқушы ұсынылды. Облыстық кезеңнің тапсырмалары тестілеуден және берілген тақырып бойынша сөз сөйлеуден тұрды. Олимпиаданың облыстық кезеңінің қазылар алқасының құрамына Қостанай мемлекеттік педагогикалық университетінің педагогика кафедрасының оқытушылары кірді. Ө.Сұлтанғазина, "Өрлеу" АҚ Қостанай облысы бойынша педагогикалық қызметкерлердің біліктілігін арттыру институтының Өзін-өзі тану бойынша жаттықтырушысы, Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының әдістемелік кабинетінің қызметкерлері, "Қостанай дарыны"өңірлік ғылыми-практикалық орталығының әдіскерлері.

Олимпиада жүлдегерлері ІІ орын алған Докучаев орта мектебінің 10 сынып оқушысы Иманғалиева Жанель және ІІІ орын алған Шолақсай орта мектебінің 10 сынып оқушысы Жексембаева Дариға болды.

"Науырзым ауданының білім бөлімі" ММ